Продаж
хмарних
сервісів

Продаж
хмарних
сервісів

Продаж хмарних сервісів

Динаміка розвитку сучасних ринків вимагає від бізнесу переходу на ефективні структурні моделі, які оперативно забезпечать необхідний рівень гнучкості, мобільності, надійності та консолідації. Такою технологією стала Cloud Computing (Хмарні обчислення). Статистичні дані наочно демонстурють, як бізнес в передових країнах все більш активно мігрує в хмари – повністю або частково переносячи свої сервіси, дані чи потужності на ресурси різноманітних хмарних структур. Дані дослідницької компанії IDC показують зростання ринку хмарних обчислень на 226% за останні 4 роки. Такі видатні показники однозначно вказують на те, що бізнес вже обрав вектор подальшого розвитку свого ІТ.

Причини вибирати Cloud computing в якості своєї платформи для ІТ-потужностей та сервісів:
Значне зменшення інвестицій та витрат

У зв’язку з величезним скороченням інвестиційних витрат на апаратно-програмну інфраструктуру, перехід на хмарні ресурси дає найвищу і швидку окупність. Зводяться до мінімуму витрати на профілактику, ремонт і підтримку парку обладнання, адже хмарний провайдер повністю бере на себе відповідальність за безперервну працездатність орендованих потужностей. Втрачає сенс необхідність інвестицій в «запас міцності», оскільки

Оптимізація витрат

Прийняття рішення про перехід на Cloud computing дозволяє перевести капітальні витрати в операційні. В такому разі фінансові показники стають більш прозорими, а потреба в періодичних закупках обладнання, його обслуговуванні та оновленні повністю зникає. Це дає можливість менеджменту компанії зосередитись на питаннях стратегії і розвитку, а також ефективніше використовувати фінансові й людські ресурси для вирішення

Гнучкість і масштабованість

Перенесення бізнесом корпоративних потужностей на хмарні ресурси, дозволяє в будь-який момент часу користуватись саме тією інфраструктурою, яка йому потрібна в цей момент і масштабувати її за запитом для підтримки робочих навантажень, що швидко змінюються. Операції по зменшенню-нарощуванню орендованих потужностей відбуваються майже миттєво. Таким чином, Ваша компанія завжди буде отримувати необхідну кількість ресурсів в потрібний час і за оптимальну ціну.

Інноваційність

Провайдери регулярно оновлюють парк ПЗ та обладнання, тому Ви завжди будете користуватись найбільш передовими технологіями, а Ваш бізнес стане ще мобільнішим, доступнішим та ефективнішим. Розробка, тестування і запуск в роботу нових програмних продуктів в хмарному середовищі потребує значно менших інвестицій і дозволяє суттєво швидше виводити їх на ринок.

Надійність, відмовостійкість

Апаратна структура хмари є відмовостійкою системою з резервуванням, як мінімум, N+1 усіх компонентів – обчислювальних систем, комутаторів і систем зберігання даних. Сертифікований ЦОД TIER-III гарантує доступність сервісів на рівні 99,98%, що забезпечується дублюванням абсолютно всіх систем в Дата-центрі і значно перевищує рівень відмовостійкості власної інфраструктури замовника.

Захист даних

ЦОД-и рівня TIER-III знаходяться на ізольованій території, що охороняється, з багаторівневою системою доступу. Для зберігання клієнтських даних в хмарі застосовуються передові віртуалізовані системи зберігання даних – DELL Compellent, HP 3PAR. Такі системи забезпечують найвищий рівень захисту даних в індустрії. Шифрування каналу зв‘язку через VPN забезпечить відповідний рівень безпеки, де б не знаходився Ваш офіс.

Аварійне відновлення. (Disaster Recovery)

Хмара має беззаперечну перевагу у разі необхідності створення безперебійно функціонуючої інфраструктури і забезпечення поставарійного відновлення у випадку цілеспрямованої інформаційної атаки на бізнес. Створити дублюючий майданчик в іншому місті чи країні (з наступною реплікацією всіх об’єктів і даних) можна за лічені хвилини.

Наші послуги

o IaaS – оренда ресурсів публічної хмари в європейському Дата-центрі рівня TIER-III. Ми готові вивчити Ваші потреби, підготувати найбільш оптимальну конфігурацію ресурсів в хмарі і забезпечити плавну для бізнесу і користувачів міграцію Ваших даних.

o SaaS – оренда ліцензій MS Exchange, MS Lync, Office365 та інших. За необхідності, Ви можете взяти в оренду ліцензії найбільш популярних продуктів. Це дозволить заощаджувати кошти і завжди користуватись найбільш актуальною версією.

o Побудова приватної хмари на замовлення клієнта. Якщо Вам необхідний повний контроль, а протоколи безпеки і бізнес-процеси Вашої компанії вимагають фізичної ізоляції всіх задіяних хмарних ресурсів, ми готові допомогти побудувати індивідуальну (приватну) хмару для Вашої майбутньої інфраструктури. Ви можете розраховувати на проектну підтримку з нашого боку і допомогу в розгортанні обладнання до стану повної готовності до запуску.

o Колокація (Colocation) – придбання обладнання DELL, HP та інших провідних виробників, з подальшим розміщенням в Європі. Ми готові надати повний спектр консалтингових послуг, а також фінансові програми з відтермінуванням платежів. Ви можете також розраховувати на нашу проектну підтримку під час придбання обладнання в Європі та допомогу в його розгортанні до стану готовності до експлуатації.

o Оренда фізичних серверів, СЗД, мережевого обладнання. Для певних задач оренда одного/кількох фізичних серверів чи СЗД провідних виробників буде вигідним й ефективним рішенням.

o Додаткові послуги – допомога з міграцією в хмару, VoIP, Site Recovery Management, системне адміністрування та підтримка. Допомога в поетапному плануванні процесів переносу Ваших потужностей, додатків, даних на хмарну платформу, різноманітні плани резервування й відновлення даних, серверів в аварійних випадках.

Зважаючи, що міграція корпоративних сервісів, додатків чи всієї інфраструктури в хмару може варіюватись від простої реконфігурації до повної реорганізації, ми пропонуємо гнучкий, індивідуальний підхід до міграції на хмарні ресурси з попереднім тестуванням і підтримкою на кожному з етапів переходу.