Інфраструктурні
рішення

Інфраструктурні
рішення

Інфраструктурні рішення

Технологічний актив будь-якого підприємства – це його IT-інфраструктура. Безперервний розвиток бізнесу, збільшення кількості філій, розробка нового продукту чи вдосконалення бізнес-процесів, неминуче тягне за собою необхідність гнучкої адаптації IT-ресурсів, їх мобільності, надійності та захищеності. У зв’язку з цим, необхідність впровадження передових світових практик в управлінні IT виходить на перший план для компанії будь-якого розміру.

Компанія «Green Light Corporate Solutions» допоможе Вам з підбором, постачанням та розгортанням сучасного обладнання і ПЗ провідних виробників, а також надасть необхідний асортимент супутніх послуг для забезпечення повноцінного вирішення Ваших бізнес-задач. Високий рівень експертизи і відповідальності наших спеціалістів гарантує якість, надійність та гнучкість пропонованих рішень, чи це буде локальна серверна ферма, побудова термінальної структури для розподіленої мережі Ваших філій чи консолідація IT-ресурсів на майданчику хмарного провайдера в Європі з реплікацією усіх критично важливих даних.

Ми пропонуємо:
  • Інфраструктурні проекти. Підбір, постачання, запуск і технічна підтримка серверного обладнання, систем зберігання даних від провідних світових брендів (HP, DELL, IBM, Lenovo та ін.);
  • Проектна робота, постачання та запуск мережевого обладнання від провідних світових брендів (Cisco, HP, Avaya та ін.);
  • Оренда хмарних ресурсів IaaS та фізичних серверів в Європейських Дата-центрах класу TIER-III;
  • Міграція в хмару – часткове або повне перенесення інфраструктури і даних на майданчик хмарного провайдера в Європі;
  • Проектування й запуск термінальних мереж з використанням робочих місць на базі тонких клієнтів;
  • Проектування та монтаж бездротових мереж Wi-Fi;
  • Проектування, інтеграція корпоративних систем друку та керування друком;
  • Проектування та монтаж СКС (структурованих кабельних систем) ЕКС (електричних кабельних систем) з підключенням джерел гарантованого електроживлення корпоративного рівня;
  • Проектування і будівництво серверних кімнат з системами кондиціонування і віддаленого моніторингу.
Чому ми?

Володіючи обширною практикою в царині проектування і постачання уніфікованих IT-рішень, наша компанія, у тому числі, приділяє особливу увагу зниженню ТСО – сукупної вартості володіння IT-інфраструктурою. Кожен реалізований проект розроблявся з урахуванням досягнення максимального задоволення потреб Вашого бізнесу в масштабованості, керованості і безперервної працездатності IT-ресурсів. Досвід і кваліфікація наших спеціалістів дозволяють нам гарантувати швидке й ефективне вирішення Ваших задач з мінімальним інвестиційним навантаженням і ТСО.