про нас

про нас

Про нас

Уже багато років компанія “Greenlight Corporate Solutions” є технологічним партнером, що допомагає своїм клієнтам вирішувати задачі бізнесу різної складності. Ми є спеціалістами в області IT-аутсорсингу, аутсорсингу систем офісного друку, проектів переходу компаній на хмарні ресурси, оптимізації й автоматизації бізнес-процесів.
Ми гарантуємо високий рівень якості наших послуг і рішень, роблячи кожен проект надійним, зрозумілим, прозорим і результативним.

Консультанти «Green Light Corporate Solutions» – це IТ-директори і проектні менеджери з великим досвідом роботи в таких великих компаніях, як «Оболонь», «Kyivstar», тютюнова компанія «Галахер Україна», фармацевтична «KRKA», медіакомпанія «ICTV», «Orange Ukraine» і «Priocom».
У наших спеціалістів є досвід оптимізації й автоматизації бізнес- процесів на виробництві, в продажах (в т.ч. дистрибуції) і логістиці, включно з окремими задачами закупок, транспортування і складу.
Ми постійно розширюємо нашу команду, підвищуємо професійний рівень своїх спеціалістів і їх мотивацію.
Ми вважаємо, що Ваші конкурентні переваги і успіх можуть бути посилені за рахунок максимального використання можливостей IT.
В тісній співпраці зі своїми клієнтами ми допомагаємо їм робити свій бізнес більш іноваційним, технологічним та конкурентним.

Make IT better

null

Досвід

більше 9ти років

null

надійність

більше 9ти років

null

Результат

більше 50
клієнтів

Як ми працюємо

Фіксована вартість
Використовується в проектах з відомим об’ємом робіт та сформованими вимогами замовника.

Оплата фактичних трудовитрат
Пропонується для довготривалих проектів, де можливі зміни умов в проекті, наприклад, розробка, технічна підтримка.

Аутсорсинг команди
Для проектів, де Вам не вистачає власних ресурсів, ми надамо спеціалістів з необхідною кваліфікацією на необхідний час.