IT – Консалтинг

IT – Консалтинг

IT - Консалтинг

Компанія «Green Light Corporate Solutions» реалізує комплексні послуги ІТ-консалтингу, націлені на оптимізацію бізнес-процесів, створення ефективної та гнучкої ІТ-інфраструктури. Нашою ціллю є забезпечення безперервності ІТ-процесів наших клієнтів, підвищення продуктивності ІТ-сервісів та зниження витрат на розвиток Інформаційних Систем.

Наше завдання – допомогти нашим клієнтам обрати технологічні стратегії, що підходять саме для їхнього бізнесу та узгоджуються з їхніми стратегіями та бізнес-процесами. Наші дослідження й рекомендації допомагають замовнику оцінити власні потреби в ІТ, спираючись на бізнес-стратегію своєї компанії та сформулювати плани впровадження та масштабування своїх систем.

Операційна оцінка / бенчмаркінг передбачає ряд експертиз, що оцінюють ефективність роботи та ємність існуючого ІТ-середовища клієнта. Даний сервіс підтримує або розвиває ІТ-ініціативи замовників, забезпечуючи стратегічне, архітектурне, оперативне планування впроваджень або необхідної трансформації ІТ.

Результатом такого дослідження буде:

 • розуміннz клієнтом відповідності його ІТ-середовища, інфраструктури та додатків тим задачам та планам, що ставить компанія в коротко-, середнє- та довгостроковій перспективі;
 • готовий план рекомендацій з підвищення ефективності бізнес-процесів та оптимізації використання ІТ-інфраструктури;
 • стратегія поетапних змін/трансформації ІТ-інфраструктури, що дозволяє мати оптимально відповідне поточному етапу розвитку компанії ІТ-середовище. Такий план дозволяє розподілити в часі й заздалегідь резервувати ІТ-бюджети компанії у відповідності з етапами реалізації бізнес-стратегії замовника.
Наші експерти нададуть Вам можливість отримати відповіді на наступні запитання:
 • Визначити рівень, на якому проводиться поточне технічне обслуговування інфраструктури, а також його ефективність та достатність;
 • Рекомендації щодо можливості оптимізувати витрати на оновлення інформаційних систем підприємства, витрати на ІТ-рішення у межах компанії;
 • Збільшити продуктивність бізнес-процесів компанії, в тому числі з рекомендаціями щодо їхньої автоматизації;
 • Підвищити керованість та прозорість усіх процесів, що відбуваються в діяльности підприємства, за рахунок консолідації можливостей існуючої ІТ-інфраструктури;
 • Визначити рівень захисту даних та витрат на такий захист;
 • Стан комунікацій підприємства, запропонувати варіанти для підвищення їхньої ефективності;
 • Визначити продуктивність роботи штатних спеціалістів компанії у сфері ІТ;
 • Визначити ефективність роботи вже встановленого програмного забезпечення й надати інформацію щодо необхідності або можливості його модернізації.

Всі наші послуги націлені лише на одне – підвищення рівня зрілості Віших ІТ-процесів, якості ІТ-інфраструктури та додатків, приведення її до відповідності запитам сучасного динамічного бізнесу. Розуміння партнерства бізнесу та ІТ, формування ефективного та сучасного ІТ-середовища компанії – це залог Вашого успіху!