IT – аудит

IT – аудит

IT - аудит

Ваша компанія використовує Інформаційні Системи (ІС). Але чи впевнені Ви, що ці ІС відпрацьовують максимум своїх можливостей? Чи всі додатки або пристрої співробітників працюють без збоїв, що дозволяє їм виконувати свої KPI? Чи в жодного з користувачів не буває проблем із “зависанням” облікової системи на 10-20 хвилин або збоїв Excel із втратою важливих даних?

І найголовніше – чи отримує Ваша компанія будь-яку додану вартість та нові можливості (Value) від інвестицій та витрат в розділі «Бюджет Інформаційних Технологій»? Чи є у Вашої служби ІТ розроблена ІТ-стратегія, що базується на цілях та стратегії Вашого бізнесу? Чи є на Вашому підприємстві план дій у випадку кібератаки або інфраструктурного збою, який дозволить швидко відновити роботу компанії та не зазнати великих збитків?

Вирішити ці важливі питання допоможе експертна оцінка того, в якому стані знаходяться Ваші ІС, чи потрібні будь-які зміни, коли і які саме. Підготований спеціалістами план дій в аварійних ситуаціях забезпечить готовність Ваших ІС підтримувати безперервність бізнес-процесів, без необхідності інвестувати в додатковий “запас міцності”.

ІТ-аудит від компанії «Green Light Corporate Solutions» надасть Вам інформацію про реальний стан Вашоого ІТ-середовища з необхідною деталізацією (мережі, серверне та мережеве обладнання, додатки), які потенційні точки відмови існують у Вашій ІТ-інфраструктурі, та як збільшити продуктивність Ваших ІТ-систем.

Спираючись на визначені Вами поточні або стратегічні цілі компанії, наші експерти нададуть послуги ІТ-консалтингу, результатом яких буде:

  • Оцінка відповідності існуючих ІС тим задачам і планам, що ставить компанія в коротко- та середньостроковій перспектіві;
  • Готовий план рекомендацій щодо підвищення ефективності Інформаційних Систем, оптимізації їх використання та витрат на них;
  • Стратегія поступових змін/трансформації ІС, що співвідноситься з відповідним етапом розвитку Вашої компанії. Така стратегія дозволяє розподілити в часі та заздалегідь спланувати ІТ-бюджети компанії у відповідності до етапів реалізації Вашої бізнес-стратегії;
  • План дій під час кібератак та інших збоїв, проактивний план захисту від кібератак та план кризисних комунікацій.

Ми гарантуємо конфіденційність всіх отриманих від замовника даних, підписуючи з ним перед початком аудиту договір про нерозповсюдження інформації (NDA)